Hakkımızdaki Yorumlar

Yurt dışında yaşayan Türklere çok yönlü Türk Hukuku hizmetleri veren Hukuk Bürosu, Avusturya 'da hukuk eğitimi almış olan Avukat İpek Oya Kural tarafından kurulmuş. Yardımları için tekrar teşekkür ederiz. Tecrübelerinden faydalanmanız dileğiyle. Saygılarımızla.
Tek bir vekaletname ile sorunlarımızı gözümüz arkada kalmadan devrettiğimiz Sayın Avukat İpek Oya Kural'a tüm dava aşamalarında bizi bilgilendirerek yanımızda oldukları için ve kısa surede hukuki işlemlerimizi sonuçlandırdıkları için çok teşekkürler.
Türk ve Alman dilinde, Almanya ve Avusturya hukukunda müvekkillerine deneyimli avukatlık hizmeti veren ve amacı ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üretmek olan Kural Hukuk Bürosu'na uzun suren araştırma sürecinden sonra ulaşabilmek bizim için bir büyük şans oldu. Sizlerin de bu tecrübemizden faydalanmanız adına bu yorumu yazıyoruz. İpek hanıma bir kez daha buradan teşekkür ederiz.
İşini hakkıyla yapan, dürüst, çok iyi bir avukattır İpek hanım. Kural Hukuk Bürosu olarak gün geçtikçe sayısı artan başarılara imza atacağınıza inancım tam. Yolunuz açık olsun.
Allah kalbinize göre versin, gönlünüzün güzelliğini ömrünüze de katsın. İyi insanlar hep başarılı olsunlar ki kötüler ve kötülükler bitsin. Kıymetli yardımlarınız için çok teşekkürler. Saygılarımı sunarım.
İpek hanım, size ne kadar teşekkür etsek azdır. Engin tecrübelerinizle çözülmesi neredeyse imkansız olan , ailemiz için hayati bir konuda bize olan destekleriniz için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımla.
Tanıdığım en iyi, en cana yakın, en sıcak kanlı avukatsınız. Sizin gibi bir avukatı tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Yolunuz açık olsun. Ülkemizin ve insanların sizin gibi avukatlara ihtiyacı var. Saygılar.
Sizin gibi bir avukatım olduğu için çok şanslıyım. Yüreğiniz ve mesleğiniz birbiriyle adeta yarışıyor. Rabbim bu iki mükemmelliği bir arada kolay kolay kimseye vermez. Mesleğinizdeki başarıyı, yüreğinizdeki inceliği anlatacak kelime bulamıyorum. Sadece çok şanslıyım. Avukatımı çok seviyorum. İyi ki varsınız.
Seninle her zaman gurur duydum, hep te duyacağım. Yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil ettin. Bu gün ise İstanbul'daki ofisinde seni ziyaret etmek beni çok duygulandırdı. Ülkemizin senin gibi zeki, çalışkan, başarılı tüm gençlerinin yolu açık olsun .
Gurur kaynağımız ; Almanya 'da ve Türkiye'de ailemizin ve diğer vatandaşlarımızın güvenliğinin teminatı olan basarili avukatımızın başarılarının devamını diliyoruz
Çok güzel bilgileri, akıcı bir dil ile anlattığı televizyon programını arkadaşlarımla tekrar izledik . Mesleğinin hakkini tam anlamıyla verebilen Avukat İpek Hanım 'ı tebrik ederiz .